fbpx
Nieuws

Werkwijze scorebord

Sinds deze zomer staat er een prachtig digitaal LED scherm bij het hoofdveld. Het scherm wordt gebruikt als advertentieplatform maar biedt daarnaast nog meer mogelijkheden. Tijdens wedstrijden op het hoofdveld kan het ook dienen als scorebord.

De bediening van het scorebord gaat als volgt. Elk team houdt, wanneer zij thuis op “veld 1” spelen (of “veld 1B” bij 8 tegen 8), zijn eigen score bij tijdens de wedstrijd. De coach of teammanager van een team zal hiervoor een app moeten downloaden om het scorebord te bedienen. Voor de app is een naam en wachtwoord nodig. Deze ontvangen jullie van de begeleider uit de TC.
Hieronder kun je link naar de app vinden. Tevens een instructie hoe je scorebord kan bedienen. Uiteraard gaan we ervan uit dat iedereen het scorebord op een verantwoorde manier gebruikt.

Deze login moet dus ingevuld worden in de app die eerst gedownload moet worden door de scorebord-bedien(st)er.

Voor iPhone is dat:
https://apps.apple.com/nl/app/led-scores/id1621030448

Voor Android is dat:
https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.jdi.mobile.lv.app

(Let er op dat u de LED Scores app gebruikt voor Android en niet de LED Visuals app, die ook beschikbaar is in de Android Playstore)

De werking van de app is als volgt:

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven