fbpx
Nieuws Sponsoren

vv Zwanenburg 1 – Koedijk 1 en opnames Augurkenkoning

Aanstaande zondag speelt de Zondag 1 een thuiswedstrijd tegen Koedijk.

Er worden die dag opnames gemaakt voor de Augurkenkoning!

Zondag na de wedstrijd muziek met Hans Kap!

Kom gezellig langs!

Hans Kap: Als er op iemand de Amsterdamse uitdrukking “geloof mij nou maar” van toepassing is dan is het Hans. Volkszanger. Maar bovenal accordeonist. Kan schmieren met z’n toetsen zoals Johnny Jordaan dat deed met zijn stem. Een unieke combinatie waarmee hij de zondagmiddag precies die waarachtige Jordanese kleur geeft waardoor u als bezoeker ieder lied voelt. En gelooft.

Dus kom lekker genieten van de wedstrijd en daarna een drankje en lekker ouderwetse Amsterdamse muziek!

Over de schrijver

Redactie

1 reactie

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven