fbpx
Nieuws

Nacompetitie Zaterdag 1 en Vrouwen 1

Zowel Zaterdag 1 als Vrouwen 1 hebben de nacompetitie bereikt! Aankomend weekend wordt de eerste ronde van de nacompetitie afgewerkt.

Zaterdag 1 speelt op zaterdag 3 juni om 14.30u uit tegen Cabauw. Als je de mannen wilt aanmoedigen, betekent dat een trip naar Lopik. Het sportpark is gelegen aan de Nicolaas van Catsweg 9 in Lopik. Bert en zijn mannen kunnen jullie support goed gebruiken.

Vrouwen 1 speelt zondag 4 juni om 10.30u thuis tegen de vrouwen van Football Factory. De kantine is van 9.30u – 13.30u geopend. Iedereen is van harte welkom om te komen kijken en onze dames aan te moedigen.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven