fbpx
Nieuws

Team van de week! En de winnaar is…

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

Maandag 29 mei was de JO9-1 aan de beurt om punten binnen te halen bij het spel “Latje trappen”. Het team was goed aanwezig. Eerst werd de aftrap genomen door twee spelers. In de rust gingen de jongens volle bak om meer dan 8 punten te halen. Bij het spel “Latje trappen” moesten ze proberen de score van de JO11-2, JO11-3 en JO11-1 te verbeteren. Ze scoorden tot de laatste bal 5 punten. De laatste bal is 5 punten waard, dus de spanning zat er goed op. Er werd geschoten en…..raak!!!! Door de laatste bal wint de JO9-1 dit seizoen het spel.

Het team mag namens VV Zwanenburg naar Footgolf Spaarndam gaan om daar een middag de holes te gaan proberen.

Volgend seizoen gaan we weer opnieuw starten met een spel. De teams worden dan weer uitgenodigd. Dank aan alle teammanagers die hun team op de been hebben gekregen.

Tot volgend seizoen!

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven