fbpx
Nieuws

Stoken voor de buitenlucht

Het zal niemand ontgaan zijn dat de gasprijzen door het dak heen vliegen. De stookkosten nemen voor iedereen toe dus ook voor vv Zwanenburg. Naast alle maatregelen die we als club nemen, hebben we ook onze leden hard nodig. We willen dan ook iedereen vragen om ons te helpen met het beheersbaar houden van onze stookkosten.

Volgens een oud-Hollands gezegde stoken wij bij vv Zwanenburg voor de buitenlucht. De schuifdeuren van het terras blijven continu open staan. Het is een kleine moeite om de deuren achter je dicht te doen en zodoende de gasrekening niet onnodig op te laten lopen. Het terrashek zal de komende tijd gesloten zijn. De kantine is dan ook slechts via de hoofdingang te bereiken.

Nogmaals, help ons om de gasrekening omlaag te brengen!

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven