fbpx
Nieuws

Geen hervatting amateurvoetbal

Met het oog op de dinsdag door het kabinet aangekondigde maatregelen om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, heeft de KNVB na beraad besloten dat de competities van het amateurvoetbal dit seizoen niet meer worden hervat.

Het is voor iedereen een teleurstelling dat er niet meer gevoetbald kan worden. Maar de gezondheid van iedereen gaat boven alles. We zullen u als bestuur op korte termijn informeren welke gevolgen dit voor de vereniging en voor u als lid zal hebben. Zoals onze voorzitter afgelopen week al aangaf in zijn bericht, zijn wij al druk bezig met het inventariseren van alle noodzakelijke acties en daar waar mogelijk reeds actie te ondernemen.

Ook via deze weg willen wij u op het hart drukken: houd afstand! En blijf op elkaar letten!

Het bestuur van vv Zwanenburg.

Voor meer informatie over het besluit kunt u hier het bericht van de KNVB lezen.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven