fbpx
Nieuws

Grote Clubactie loopt…..

We zijn nu al 2 weken met de Grote Clubactie onderweg en we hopen dat alle jeugdspelers hun stinkende best doen om loten aan de vrouw/man te brengen. Wil je gratis naar Bobbejaanland, jumpen bij Krazy Kangaroo, zwemmen bij Optisport of skien bij Snowworld? Of een 2e artikel gratis op Masita.com? Verkoop dan 20 loten of meer en ontvang de 20-loten-voucher van ons. Als je meer dan 50 loten verkoopt, maak je kans op hele mooie prijzen en de beste verkoper van de vv Zwanenburg ontvangt van ons ook een mooie prijs!Voldoende redenen dus om er nog even flink tegenaan te gaan.

Voor meer info: Rien Kruyt.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Banner

Toekomstige evenementen

  1. Trainingsdriedaagse

    18 oktober 2021 - 20 oktober 2021
  2. Kesbeketoernooi

    23 oktober 2021 @ 11:00 - 15:00

Archieven

Advertisement