fbpx
Nieuws

vv Zwanenburg organiseert clinics voor jeugd

buurtsport

Buurtsport Zwanenburg – Halfweg is opgericht om de sportdeelname van jongeren en volwassenen in Zwanenburg – Halfweg te stimuleren. Team Sportservice Haarlemmermeer, S.V. Christofoor, H.S.C. De Bataaf, vv Zwanenburg, Balletstudio Flex en Stichting Maatvast zijn een samenwerking aangegaan, waarbij er 17 nieuwe sportactiviteiten aangeboden worden.

De jeugd van Zwanenburg en Halfweg krijgt de kans om gedurende 12 weken lang kennis te maken met voetbal en met vv Zwanenburg. Wij organiseren 3 clinics. De doelgroep zijn jongens en meisjes van 5 tot en met 18 jaar die in verschillende groepen onder leiding van onze jeugdtrainers kennis gaan maken met voetbal.

Voor meer informatie verwijzen we je naar onze evenementenpagina. Je vindt daar de data en tijden en de kosten. Je kunt op die pagina aanmelden voor de clinic.

Ben je geïnteresseerd in een andere sport? Kijk dan op de pagina van Sportservice Haarlemmermeer voor het totale aanbod.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven