fbpx
Nieuws Technische commissie

Clinic Fysio Cura Plaza

Tijdens de kickoff van dit seizoen is het reeds aangegeven. Wij gaan samen met Fysio Cura Plaza een clinic voor trainers en teammanagers organiseren. Wij nodigen jullie dan ook van harte uit op Vrijdag 9 november om 20:00 in de kantine voor de eerste clinic van seizoen 2018/19, gegeven door onze partner “sportmedische begeleiding” Fysio Cura Plaza.

Tijdens deze clinic zijn de hoofd onderwerpen: “gebruik AED” en informatie over “hoofdletsel op het veld”.
Dit zijn erg belangrijke onderwerpen waar wij als trainer of teammanager mee te maken kunnen krijgen tijdens een training of wedstrijd, en met wat meer informatie kunnen wij daar feitelijk levens mee redden.

Zet de datum alvast vast in je agenda. Vanuit Voetbal Zaken en FCP hopen wij wederom op een mooie opkomst.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven