fbpx
Jeugdvoetbal schoolvoetbal

De Kameleon 1 wint regiofinales!

Woensdag 17 april speelden de kinderen uit groep 5 & 6 van de Kameleon, de Zwaan, de St. Franciscusschool en Jong Geleerd hun schoolvoetbaltoernooi bij vv Zwanenburg. Bekijk hier de foto’s en uitslagen van het toernooi van groep 5&6.

Het team “De Kameleon 1” van basisschool De Kameleon uit Zwanenburg, heeft de finale bij de jongens gewonnen. Zij gingen daarom door naar de regiofinales, waar zij moesten strijden tegen andere scholen in de regio die hun schoolvoetbaltoernooien hadden gewonnen.

Die regiofinales vonden woensdag 15-5 plaats. Hier zijn de jongens van De Kameleon regiokampioen geworden! Ze zijn daarom nu ook weer een ronde verder en mogen meedoen aan de Districtskampioenschappen in Huizen op 29 mei. Als zij daar doorkomen is de landelijke finale bij de KNVB in Zeist in zicht.

In dit team zitten, op 1 spelertje na, allemaal kinderen van de JO-10 jeugd van onze club. Wij zijn trots op deze voetballers!

Wij wensen hen nog veel succes bij de Districtskampioenschappen! 💪⚽

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven