fbpx
Nieuws

Team van de week!

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

Zondag 14 mei was de JO10-3 aan de beurt om punten binnen te halen bij het spel “Latje trappen”. Het team was goed aanwezig. Eerst werd de aftrap genomen door twee spelers. In de rust gingen de jongens en meisjes volle bak om meer dan 6 punten te halen. Bij het spel “Latje trappen” moesten ze proberen de score van de JO11-2, JO11-3 en JO11-1 te verbeteren. Ze kregen het uiteindelijk niet voor elkaar om er meer te scoren, maar scoorden ook 5 punten. Geen nieuwe koplopers. Aanstaande maandag gaat het laatste team proberen de koppositie te veroveren!

Aankomende thuiswedstrijd is de JO9-1 aan de beurt. We gaan al richting het einde van dit seizoen, dus het wordt steeds spannender of er een team komt dat meer dat 8 punten gaat halen.

Ook dit team hoopt weer op veel support bij de club!

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven