fbpx
Nieuws

Vrouwen 1 gesponsord door New York Pizza

Onlangs hebben vv Zwanenburg en New York Pizza Zwanenburg een sponsorovereenkomst voor 5 jaar getekend. Onderdeel van deze sponsorovereenkomst is dat New York Pizza de komende jaren de shirtsponsor is van onze Vrouwen 1. Afgelopen weekend hebben de dames voor het eerst in de nieuwe shirts gespeeld. In het heerlijke zonnetje van afgelopen weekend poseerden de dames voor de hoofdtribune met de prachtige nieuwe reclameborden van New York Pizza.

New York Pizza Zwanenburg staat voor het bezorgen van vers bereide, warme pizza’s, pasta’s, salades, bijgerechten en dranken. Als je wilt, kun je jouw bestelling ook zelf afhalen. Je vindt New York Pizza aan de Dennenlaan 115 in Zwanenburg.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven