fbpx
Nieuws

Bijwonen ESPN ‘De voetbalkantine’

ESPN nodigt je uit! Altijd al een keer een opname van een voetbalprogramma willen meemaken? Dit is je kans!

Op 21 augustus is het wekelijkse nieuwe ESPN-programma “de Voetbalkantine” begonnen. Een liveprogramma waarin Wouter Bouwman (en nee, dat is niet ‘onze Wouter’) en Yordi Yamali elke week 4 gasten uit de voetbalwereld ontvangen.

ESPN biedt je de kans om de uitzending bij te wonen en tussen 16:30 en 18:30 uur in de studio van ESPN aan de bar plaats te nemen, om onder het genot van een hapje en een drankje deze uitzending te volgen. Na afloop van de uitzending krijg je nog een rondleiding door de ESPN-studio’s en krijgen jullie een leuk aandenken.
ESPN zoekt per uitzending maximaal 6 mannen en/of vrouwen tussen de 20 en 40 jaar.

Aanmelden kan door de volgende informatie te mailen naar voetbalkantine@southfields.nl. ESPN zal dan spoedig reageren om aan te geven of er nog vrije plekken zijn.

Per aanmelding graag per lid naam, leeftijd en vereniging vermelden. Maximaal 6 per uitzending.

De uitzenddata t/m de winterstop zijn; 11 sep, 18 sep, 2 okt, 9 okt, 16 okt, 23 okt, 30 okt, 6 nov, 13 nov.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven