fbpx
Nieuws

Update: VoetbalPubquiz op 26 november gaat NIET door

Update:

Als gevolg van de op vrijdag 12 november afgekondigde nieuwe maatregelen zal

de VoetbalPubquiz op 26 november helaas niet doorgaan.

Alle teams (geheel volgeboekt) bedankt voor jullie inschrijving en hopelijk tot de volgende keer.

Met vriendelijke groet,

De organisatie

Op vrijdag 26 november organiseert vv Zwanenburg de enige echte voetbalpubquiz. Helaas kon de quiz vorig seizoen niet doorgaan maar door het succes van het seizoen daarvoor kan deze quiz dit jaar niet ontbreken op de evenementenagenda.

Je speelt in teams. De maximale teamgrootte is 4 personen. In 8 ronden wordt bepaald welk team echt verstand van voetbal heeft. Het gebruik van mobiele telefoons is uiteraard niet toegestaan. Eerste keer betrappen is geel. Tweede keer betrappen is tweede keer geel en dus rood. Dat betekent rondje voor de hele zaak. De quiz wordt gepresenteerd door Jim Voorn, een hele ervaren pubquizmaster.

De quiz begint stip om 20.30u. De inschrijfkosten per team bedragen € 20,00. Ieder team krijgt een bittergarnituurtje. Je kunt je opgeven door middel van onderstaand formulier. Het maximale aantal teams bedraagt 20. Minimale leeftijd 18 jaar.

Uiteraard houden wij ons aan de coronamaatregelen. We hopen je dan te zien.

Winnaars 2019: René, Jack, Iggy en Evert

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven