fbpx
Nieuws

5 tegen 5 seniorentoernooi 18 december 2021

Op zaterdag 18 december zal er in de middag vanaf 16.00u een veteranentoernooi gehouden worden voor leden 35+. Toernooi op een kwart veld met kleine doeltjes zonder keeper.  Elkaar weer eens zien en spreken is belangrijker dan de wedstrijdjes.

We gaan spelen in 2 categorieën: 5 tegen 5 op een kwart veld en wandelvoetbal 5 tegen 5 op het miniveld formaat.  Wandelvoetbal voor leden en oud leden met stramme knieën en enkels die geen risico’s willen lopen op blessures. Gewoon voetbal  5 tegen 5 op kwart veld voor de eeuwig jonge talenten van boven de 35 jaar.

Aansluitend aan het toernooi begint het grote Kerstfeest 2021!

Meld je team hier aan voor dit toernooi:

Wij hopen jullie dan te zien!

Over de schrijver

Redactie

1 reactie

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven