fbpx
Nieuws vv Zwanenburg 1

MidWest Cup 2020

Het is een paar dagen terug dat de beheerder van www.voetbalinhaarlem.nl de loting deed voor een nieuwe editie van de MidWest Cup. Deze keer ook met deelnemers van verderop in Noord Holland, dus als we de poule fase doorkomen staan er misschien wel nieuwe namen op het lijstje bij de tegenstanders. In de poulefase blijven we nog in de buurt en ontmoeten we bekende en minder bekende tegenstanders.

Te beginnen met Overbos, een ploeg die we bijna elk jaar wel in een poule lijken tegen te komen. Dit jaar geen Bloemendaal, maar om in de buurt te blijven krijgen we een ontmoeting met de zaterdagtak van Velsen. De derde tegenstander is ook afkomstig uit de zaterdagcompetitie en betreft de zwart/witte formatie van IJmuiden. Verder spelen we in poule I. De planning is dat we Velsen uit ontmoeten en UNO en IJmuiden thuis als tegenstander hebben. Speeldata volgen later.

Over de schrijver

André Hoogland

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven