fbpx
Nieuws

Dirk Jan Lassing start als verenigingsmanager a.i. vv Zwanenburg

Tijdens de laatste speciale Algemene Ledenvergadering zijn de leden akkoord gegaan met het plan ‘Onze club van morgen’. Onderdeel van het plan is het aanstellen van een verenigingsmanager binnen vv Zwanenburg. De sollicitatieprocedure is nog in volle gang. Het bestuur verwacht eind augustus de eerste gesprekken met de kandidaten te gaan voeren. 

Het seizoen staat echter op het punt om te beginnen en er moeten al zaken geregeld gaan worden. Daarom heeft het bestuur Dirk Jan Lassing gevraagd om de functie op interim-basis de komende tijd te gaan vervullen. Dirk Jan treedt voorlopig terug uit het bestuur en zijn taken zullen worden opgepakt door de andere bestuursleden. 

Zijn focus voor de komende tijd zal met name komen te liggen op het indelen van de vrijwilligers, het bewaken/begeleiden van de uitvoering van de verenigingstaken en het coördineren van het beheer en het onderhoud van het complex en de kantine. 

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven