fbpx
Nieuws

3e Ultimate Football Tournament

Op zondag 8 september wordt de 3e editie van het Ultimate Football Tournament gehouden. Tot het sterk bezette deelnemersveld van dit JO9-toernooi behoren Ajax, Everton, Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach, Fortuna Düsseldorf, FC Utrecht, KV Mechelen, De Graafschap, Roda JC, Sparta Rotterdam, ADO Den Haag, KAA Gent, 1. FC Köln, PEC Zwolle, BFC, STVV, Excelsior en uiteraard teams van vv Zwanenburg en UFA.

Het toernooi begint om 10.00u en de finales zullen rond 17.00u gespeeld worden. Toegang tot het complex is uiteraard gratis. Het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door de hoofdsponsoren Kesbeke Fijne Tafelzuren en Drukkerij Koopmans.

Overige sponsoren zijn Rabobank, IJspret, HK works, Oostwouder Events, De Zoete Inval, ’t Zwaantje, Autospuiterij Mark van Wijk, Bandorama, Vaco, Autobedrijf Witte, Heemskerk Slootweg,, Profile, Van Beem, Jurrema & Hoogenbos, Agterberg, Shuttle2Amsterdam, Silverstone, Albert Heijn en Remon van der Star.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Banner

Toekomstige evenementen

  1. 17 mei kampioenswedstrijd vv Zwanenburg VR1 – Overbos sv. VR1 !!

    17 mei 2022 @ 21:00 - 22:00
  2. Eindfeest vv Zwanenburg

    18 juni 2022 @ 20:00 - 19 juni 2022 @ 01:00

Archieven