fbpx
Nieuws

Team van de week 23/24; De winnaar!

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

Het afgelopen seizoen hebben onze jeugdteams gestreden voor de eerste plaats bij het spel Latje trap. Veel teams probeerden de score van de JO11-1 te verbeteren, maar de score van 71 punten is niet verbeterd.

Afgelopen woensdag is de JO11-1 verrast met de prijs. Zij hadden de hoogste score behaald en mogen namens VV Zwanenburg op teamuitje bij Footgolf.nl.

Voor volgend seizoen zal de opzet gaan veranderen. De afgelopen 10 jaar heb ik de pupil van de week/ team van de week gedaan. Ik ga een nieuwe uitdaging aan en zal daarom ook gaan stoppen met deze activiteit. Ik wil dan ook Ruitersportcentrum Schoteroog, Keukenlade.nl, Blanc Promotie Textiel en Bijles op Maat bedanken voor de sponsoring van deze activiteit. Daarnaast wil ik alle mensen bedanken die elke zondag geholpen hebben om alles te regelen.

Met sportieve groet, René Jonker

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven