fbpx
Nieuws

Team van de week 23/24; de finale!

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

We gaan ons opmaken voor de finale van dit jaar. Welke team gaat er met de prijs vandoor. Tot nu toe staat de JO11-1 met 71 punten bovenaan. Gaat er een team in de buurt komen en het verbeteren.Volgend seizoen zal het team van de week weer een andere opzet gaan krijgen.

Op 26 mei zijn de JO12-1, JO12-4 en JO10-4 aan de beurt. Dat is de eerstkomende thuiswedstrijd. We zijn benieuwd welke score de teams gaan neerzetten en of zijn de score van 71 punten kunnen verbeteren.

We hopen dat de teams weer veel support krijgt tijdens het spel!

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven