fbpx
Nieuws

Zwanenburg 45+ op koers

Nadat onze 45+ ers vorig seizoen, na een nek aan nek race met Parkstad,  kampioen waren geworden  werd het weer eens tijd om naar de verrichtingen in dit seizoen te kijken. Een thuiswedstrijd leek mij daartoe een geschikt moment. Bloemendaal was de tegenstander en die waren, met hun volledig witte outfit, heel goed zichtbaar op deze koude en  zeer mistige zaterdagmiddag. Om mij heen kijkend bleek ik de enige toeschouwer te zijn.  Achter het “thuis” doel staand, waarin Raymond Wolfs stond opgesteld, kon ik nog maar net het doel aan de overkant zien.  Van een groot verschil was in het eerste kwartier geen sprake en een doelpunt had zomaar vlak voor mijn neus kunnen vallen.  Maar de 1 – 0 viel toch aan de overkant. Na een goede pass van Barry kon Padtje met links de score openen. Bloemendaal probeerde het wel maar kwam niet tot een echte kans. Dat was bij Zwanenburg wel het geval en de score liep op naar 4 – 0. En ineens was daar een kans voor Bloemendaal. De eerste poging werd knap gepareerd door keeper Raymond maar die leek kansloos toen een Bloemendaler, volledig vrij staand, de bal uit de rebound voor het in tikken had. Maar de nog op de grond liggende sluitpost wist er nog een vuist tegen te krijgen waarna de bal over de lat ging. De rust was aangebroken en het was heerlijk warm in de kantine alwaar ik ook de enige klant was en dientengevolge door de drie mans bezetting van de selectie van harte welkom werd geheten. Scheids Loet was even kort mijn enige gezelschap. 

In het tweede bedrijf duurde het, voor de naar de kantine toe spelende thuisploeg, toch weer even voordat zij weer een doelpunt maakten. De score werd daarna met enige tussenpauze langzaam maar zeker verder opgevoerd.  Maar ineens  kreeg Bloemendaal een kans en ik gunde deze sympathieke ploeg wel een eretreffer. Maar de doelpoging ging net langs de verkeerde kant van de paal. Daarna was Zwanenburg weer aan zet. Een vrije trap, links voor het doel, werd opgeëist door Richard van den Burg die voor het eerst sinds vorig jaar mei, weer als invaller mee kon doen. Zin inzet was niet hard naar wel geplaatst en verdween in de verste benedenhoek. Het werd uiteindelijk 9 – 0 en dus deed koploper Zwanenburg 45+ wat het moest doen. Net als vorig seizoen is Parkstad weer de grote concurrent. Wordt, wanneer dan ook, vervolgd.

Over de schrijver

Arie Keuning

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven