fbpx
Nieuws

vv Zwanenburg en hoofdsponsor Kesbeke verlengen samenwerking

Nog meer goed nieuws van het sponsorfront. CJR Kesbeke Fijne Tafelzuren BV blijft de komende 3 jaar verbonden als hoofdsponsor aan vv Zwanenburg. De naam Kesbeke zal zowel op de kleding van onze zondagselectie als op de shirts van onze jeugd O15 t/m O17 te zien blijven. We zijn als bestuur zeer blij dat deze samenwerking in ieder geval weer voor 3 jaar verlengd is.

Namens de club hebben Gijs de Best (penningmeester) en Wouter Bouman (secretaris) de overeenkomst getekend. Deze keer had Oos Kesbeke een andere rol bij de ondertekening, namelijk als hoofdsponsor.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven