fbpx
Nieuws

Jordy van der Star geslaagd voor Hoofd Opleiding C

Jordy van der Star Hoofd Opleiding

Jordy van der Star heeft gisteravond zijn diploma Hoofd Opleiding C in ontvangst mogen nemen. Hij heeft het afgelopen jaar de opleiding via de KNVB gevolgd.

De opleiding bestaat uit twee delen, namelijk een cursus- en een ervaringsgedeelte. Het cursusgedeelte bestaat uit elf cursusbijeenkomsten. Het ervaringsgedeelte bestaat uit het uitvoeren van opdrachten in het dagelijks functioneren als HO binnen de eigen vereniging en het begeleiden van trainers en onze train-de-trainers.

De functie van Hoofd Opleiding vormt een belangrijke pion in ons voetbalplan ‘Kanjers van Morgen’ en we zijn dan ook zeer blij dat Jordy de cursus succesvol heeft afgerond. Met ingang van komend seizoen is Jordy dan ook officieel onze Hoofd Opleiding.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven