fbpx
Nieuws

Schema schoolvoetbal 2019 groep 3 en 4

Schoolvoetbal vv Zwanenburg

Hieronder vindt u het speelschema van het schoolvoetbal voor de groepen 3 en 4. De wedstrijden worden op dinsdag 2 en donderdag 4 april gespeeld bij vv Zwanenburg.

Tijd:Poule:Wedstrijd:Veld:
17.45- 18.00 uurAAchtbaan 1- Jong Geleerd 31
17.45-18.00 uurAde Kameleon 2- de Kameleon 12
17.45-18.00 uurAJong Geleerd 1- Aldoende 13
17.45-18.00 uurAJong Geleerd 2- Fransiscus 14
18.05-18.20 uurBJong Geleerd 4- de Kameleon 35
18.05-18.20 uurBAldoende 3- Achtbaan 26
18.05-18.20 uurBAldoende 2- Jong Geleerd 57
18.05-18.20 uurBde Kameleon 4- Margriet 18
18.05-18.20 uurCJong Geleerd 1- Achtbaan 11
18.05-18.20 uurCde Kameleon 1- Achtbaan 22
18.05-18.20 uurCde Kameleon 3- Jong Geleerd 23
18.05-18.20 uurCde Kameleon 2- Fransiscus 14
18.25-18.40 uurAAchtbaan 1- de Kameleon 11
18.25-18.40 uurAJong Geleerd 2- Jong Geleerd 32
18.25-18.40 uurAAldoende 1- de Kameleon 23
18.25-18.40 uurAFransiscus 1- Jong Geleerd 14
18.45-19.00 uurBAldoende 3- de Kameleon 45
18.45-19.00 uurBJong Geleerd 5- Jong Geleerd 46
18.45-19.00 uurBAchtbaan 2- Aldoende 27
18.45-19.00 uurBMargriet 1- de Kameleon 38
18.45-19.00 uurCJong Geleerd 1-Fransiscus 11
18.45-19.00 uurCAchtbaan 1- Jong Geleerd 22
18.45-19.00 uurCAchtbaan 2- de Kameleon 33
18.45-19.00 uurCde Kameleon 2- de Kameleon 14
19.05-19.20 uurAde Kameleon 1- Aldoende 11
19.05-19.20 uurAde Kameleon 2- Jong Geleerd 12
19.05-19.20 uurAJong Geleerd 2- Achtbaan 13
19.05-19.20 uurAJong Geleerd 3- Fransiscus 14
19.25-19.40 uurBJong Geleerd 5- de Kameleon 45
19.25-19.40 uurBAldoende 3- Margriet 16
19.25-19.40 uurBAldoende 2- de Kameleon 37
19.25-19.40 uurBJong Geleerd 4- Achtbaan 28
19.25-19.40 uurCAchtbaan 1- de Kameleon 11
19.25-19.40 uurCJong Geleerd 2- Jong Geleerd 12
19.25-19.40 uurCde Kameleon 2- de Kameleon 33
19.25-19.40 uurCFransiscus 1- Achtbaan 24
Donderdag 4 april
Tijd:Poule:Wedstrijd:Veld:
17.30-17.45 uurAJong Geleerd 2- de Kameleon 21
17.30-17.45 uurAAldoende 1- Achtbaan 12
17.30-17.45 uurAde Kameleon 1- Fransiscus 13
17.30-17.45 uurAJong Geleerd 3- Jong Geleerd 14
17.50-18.05 uurBde Kameleon 4- de Kameleon 35
17.50-18.05 uurBMargriet 1- Achtbaan 26
17.50-18.05 uurBAldoende 3- Jong Geleerd 57
17.50-18.05 uurBAldoende 2- Jong Geleerd 48
17.50-18.05 uurCAchtbaan 1- de Kameleon 31
17.50-18.05 uurCJong Geleerd 2- Achtbaan 22
17.50-18.05 uurCde Kameleon 1- Fransiscus 13
17.50-18.05 uurCde Kameleon 2- Jong Geleerd 14
18.10-18.25 uurAAchtbaan 1- Jong Geleerd 11
18.10-18.25 uurAde Kameleon 2 -Fransiscus 12
18.10-18.25 uurAAldoende 1- Jong Geleerd 33
18.10-18.25 uurAde Kameleon 1- Jong Geleerd 24
18.30-18.45 uurBAldoende 2- Margriet 15
18.30-18.45 uurBde Kameleon 4- Jong Geleerd 46
18.30-18.45 uurBAchtbaan 2- Jong Geleerd 57
18.30-18.45 uurBAldoende 3- de Kameleon 38
18.30-18.45 uurCJong Geleerd 1-de Kameleon 31
18.30-18.45 uurCde Kameleon 1- Jong Geleerd 22
18.30-18.45 uurCAchtbaan 1- Fransiscus 13
18.30-18.45 uurCde Kameleon 2- Achtbaan 24
18.50-19.05 uurAJong Geleerd 2- Aldoende 11
18.50-19.05 uurAde Kameleon 1- Jong Geleerd 12
18.50-19.05 uurAde Kameleon 2- Jong Geleerd 33
18.50-19.05 uurAAchtbaan 1- Fransiscus 14
19.10-19.25 uurBJong Geleerd 5- Margriet 15
19.10-19.25 uurBAldoende 3- Jong Geleerd 46
19.10-19.25 uurBAldoende 2- de Kameleon 47
19.10-19.25 uurBde Kameleon 3- Achtbaan 28
19.10-19.25 uurCAchtbaan 1- de Kameleon 21
19.10-19.25 uurCAchtbaan 2- Jong Geleerd 12
19.10-19.25 uurCde Kameleon 1- de Kameleon 33
19.10-19.25 uurCFransiscus 1- Jong Geleerd 24
19.30-19.45 uurAAchtbaan 1- de Kameleon 21
19.30-19.45 uurAJong Geleerd 1- Jong Geleerd 22
19.30-19.45 uurAFransiscus 1 - Aldoende 13
19.30-19.45 uurAde Kameleon 1- Jong Geleerd 34
19.50-20.05 uurBMargriet 1- Jong Geleerd 45
19.50-20.05 uurBAchtbaan 2- de Kameleon 46
19.50-20.05 uurBAldoende 2- Aldoende 37
19.50-20.05 uurBde Kameleon 3- Jong Geleerd 58
19.50-20.05 uurCJong Geleerd 1- de Kameleon 11
19.50-20.05 uurCde Kameleon 3- Fransiscus 12
19.50-20.05 uurCde Kameleon 2- Jong Geleerd 23
19.50-20.05 uurCAchtbaan 2- Achtbaan 14

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Toekomstige evenementen

  1. O9 Ultimate Football Tournament 2019

    8 september 2019 @ 10:00 - 17:00

Archief