fbpx
Nieuws

Grote club actie

grote-club-actie

Het kan u als vaste bezoeker van de kantine niet ontgaan zijn. Het grote blik van Kesbeke dat op de bar staat, beplakt met teksten over de Grote Clubactie. We hebben nu 50 losse loten kunnen scoren en die willen we graag kwijt. Als u de verkoper gemist heeft kunt u alsnog grote clubactieloten kopen en daarmee vv Zwanenburg steunen. De loten kosten € 3,00 per stuk.

Inleveren Grote Club Actie verkoopboekjes

En dit is echt de laatste oproep om de Grote Clubactie boekjes in te leveren. Dit kan uiterlijk op zaterdag 17 november a.s. Na deze datum kunnen de verkochte loten niet meer ingevoerd worden en dat zou zonde zijn. Probeer er aan te denken en neem de boekje zaterdag 17 november mee!!!

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Banner

Toekomstige evenementen

  1. Trainingsdriedaagse

    18 oktober 2021 - 20 oktober 2021
  2. Kesbeketoernooi

    23 oktober 2021 @ 11:00 - 15:00

Archieven

Advertisement