fbpx
Nieuws

Covid protocol vv Zwanenburg

Vanaf vrijdag 25 februari gelden de volgende regels:

Basisregels voor iedereen

  • Was vaak en goed uw handen.
  • Houd afstand van anderen.
  • Blijf thuis bij klachten en laat u direct testen.
  • Zorg voor voldoende frisse lucht.
  • Gebruik je gezonde verstand

Evenementen

Evenementen zijn toegestaan tijdens hun gewone openingstijden. Hierbij is:

  • geen coronatoegangsbewijs meer nodig;
  • geen vaste zitplaats meer nodig;
  • 1,5 meter afstand niet meer verplicht;
  • een mondkapje niet meer verplicht.

Blijf wel de adviezen tegen verspreiding van corona volgen. Ook als u gevaccineerd bent of corona heeft gehad.

Als bestuur willen we graag benadrukken dat wij hier de landelijke en gemeentelijke maatregelen volgen, en die hebben we zorgvuldig geïnterpreteerd naar onze situatie. Dit doen we niet omdat wij dit leuk vinden, dit doen we om zodoende een zo veilig mogelijk gezond klimaat te garanderen voor iedereen, en omdat wij vurig hopen niet nogmaals met een algeheel sportverbod geconfronteerd te worden. Daarom ons verzoek naar jullie: steun ons in bovengenoemde maatregelen, ga niet in discussie. En als je het er niet mee eens bent of wanneer je je nog steeds onveilig voelt: kom niet naar onze accommodatie. Doe dit laatste natuurlijk wel in overleg met de trainer c.q. teammanager van je team.

Het bestuur hoopt dat we samen met jullie de huidige verontrustende situatie weer weten terug te dringen.

Juist in deze periode geldt: SAMEN ZIJN WE VV ZWANENBURG.

Het bestuur

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Open dag

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Archieven